Posao za armirače u inostranstvu (Belgija)

Građevinski radnici posao (ARMIRAČ)
-Država rada Belgija
-Projave sa i bez EU dokumenata
-Satnica 12-14e/h
-Obezbeđen smeštaj, prevoz mestosmeštaja-posao, radna dozvola, prijava, lekarski pregled.

Generalni opis posla armirača: Pretežno radi na građevinama, a posao se sastoji od ugradnje armatura u elemente i konstrukcije od betona. Armature se izrađuju od armaturnog gvožđa i postavljaju se u temelje, stubove, ograde, stepenice, liftove i druge konstrukcije, kako bi beton bio čvrst, ali istovremeno i elastičan. Kada se postave, armature se „zalivaju“ smesom za beton, te je posao armirača blizak zanimanju betonirca. Da bi armirač znao na koji način i gde treba da postavi armature, neophodno je da ima uvid u projekat konstrukcije na kojoj radi. Armirač najčešće radi na gradilištima (ređe u pogonima), na otvorenom prostoru, izložen različitim vremenskim uslovima i radu na visini.

Podeli oglas!

5 thoughts on “Posao za armirače u inostranstvu (Belgija)

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена.