Radnici za rad u fabrikama automobilske industrije

Rad u fabrikama automobilske  industrije  (NEMAČKA , MAĐARSKA , SLOVAČKA , SRBIJA , HRVATSKA , ČEŠKA)

Mogu se prijaviti sva lica radno sposobna starosti od 18 do 65 godina, žene i muškarci. Opis poslova – na traci, kontrola kvaliteta i sortiranje. Obezbedjena radna i boravišna dozvola, ugovor o radu, pripadajući porezi i doprinosi na zarade i obuka za rad na siguran način. Smeštaj i prevoz do posla obezbedjeni .

36 thoughts on “Radnici za rad u fabrikama automobilske industrije

      1. Да ли тражите посао у Чешкој или већ радите у Чешкој? Ја преко агенције Интереа треба да кренем у Јихлаву, али се одлазак из разних разлога одлаже већ два месеца. А чак сам и визу добила само треба да је преузмем у амбасади Чешке републике… Ко зна да ли ће бити нешто од тог одласка.

        1. Postovana,ne idite u Jihlavu tamo je prevara.Doveli su Filipince,ja sam se vratio zbog njih,a ucio sam za zamenika sefa na volkwagen liniji auto industrija.Sve najbolje

  1. Puno radnog iskustva radio bih na svim radnim mestima koje se nude imam slovački pobit važi do 09.01.2028go. Radio bih nemačka,slovačka,hrvatska,slovenija

  2. Radio sam u volkswagenu na traci,sklapao porse,obučen za par pozicija….u slovackoj.
    Zanima me da li sad trbaju radnici

  3. Interesuje me posao u auto industriji u Cesku grad Jihlava. Molim da mi napisete kome treba da se obratim za posao, i da li ce da bude primanja radnika uopste u Jihalavu 2024 – god.

    1. Radio sam u auto industriju u Aptiv u Srbiji,Aptiv puskas u Szombately u Madjarskoj i u istom gradu radio sam Aptiv zanati isto u Madjarskoj sve autoindustrija.

  4. Dali je posao u auto industriji jos uvek aktivan interesuje me nemacka autolakiler sam zadnjih 20 god.

  5. Dali je posao u auto industriji jos uvek aktivan interesuje me nemacka autolakiler sam zadnjih 20 god.Ako jeste kome treba da se obratim

  6. Postovani,
    Interesuje me posao u autoindustriji u Nemackoj. Ili gde je najveca plata. Radno iskustvo u autoindustriji12 godina

  7. Zdravo moje poštovanje ja sam Martin Savic imam 20 godina
    Zainteresovan sam za posao za rad u fabrikama auto industrije vec sam radio pre 2 godine u mađarskoj u mosonmagarovar sklapanje retrovizora SMR HVALA U NAPRED

  8. Добар дан, поштовани по струци сам конобар (III степен), имам 30год, неожењен из Крагујевца (Србија) од радног искуства последњих 5 година радим као оператер у производњи на позицији металопресер, пакер радио сам и као оператер на бризгању пластике, контроли квалитета у аутоиндустрији, оператер у производњи каблова за аутоиндустрију, оператер у обради стакла. Занима ме посао оператера у производњи у иностранству (ЕУ). Имам српско држављанство, немам здравствених проблема, говорим енглески језик (основни ниво), информатички сам писмен, немам положен возачки испит.
    С’поштовањем
    Унапред захвалан на одговору

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

×

Pronađite idealan posao